SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Padel United Club
Sthlm South

Klubbstyrelse
Eric Eneroth - Ordförande

eric.eneroth@gmail.com 

Andreas Lindblad - Ledamot
andreas_lindblad@live.se 


Anna-Klara Ahlmer - Ledamot
a.ahlmer@hotmail.com 

 

Kalle Rylander - Ledamot

kallerylander@hotmail.com 

 

Pernilla Enebrink - Ledamot

pernilla.enebrink@gmail.com 


Sandra Örtevall - Adjungerad
sandra.ortevall@hotmail.com 

 

Joakim Friberg 

joakim.friberg@pdlu.com 


Revisor
Fredrik Kjellander
fkjellander64@gmail.com


Valberedning
Roger Örtevall - Sammankallande
roger.ortevall@gmail.com 

 

Malin Eliasson

malin.eliasson83@gmail.com 

 

Anders Hedberg

andershedberg9@gmail.com 



 

 
Följ oss på Instagram!
Våra klubbpartners